І молодша група "А" група " Дзвіночок"

Вихователі: Кочетигова Марина Миколаївна -   вища освіта
Фанаскова Марина Євгеніївна -  вища освіта

Помічник вихователя: Кушко Алла Іванівна


І молодша "Б" група "Ялинка"
Вихователі: Сердюк Валентина Володимирівна - середня-спеціальна освіта.
Макаренко Галина Вікторівна - вища освіта, спеціаліст "другої"категорії

Помічник вихователя:Копилова Анастасія Федорівна


І молодша "В" група "Малятко"

Вихователі:
Кругова Галина Миколаївна - середня - спеціальна освіта

Шаповалова Інна Миколаївна - неповна вища освіта
Помічник вихователя: Єгіян Ася Гайказівна


середня "А" група "Віночок"

Вихователі: Вергуза Любов Василівна - вища освіта, спеціаліст "вищої" категорії,педагогічне звання "вихователь- методист"
Семененко Єлизавета Миколаївна - середня-спеціальна освіта

Помічник вихователя : Картавцева Алла Митрівна

 


середня "Б" група "Веселка"

Вихователі: Лаврова Тетяна Степанівна - середня - спеціальна освіта
Кондратюк Ольга Степанівна - вища освіта,спеціаліст вищої категорії, педпгогічне звання " вихователь- методист"

Помічник вихователя: Заможська Ольга Михайлівна

 


Середня "В" група "Ріпка"

Вихователі: Надєєва Вікторія Станіславівна - середня - спеціальна освіта

Приймак Наталія Миколаївна - середня спеціальна освіта, педагогічне звання " вихователь-методист"
Помічник вихователя Копитченко Таїса Федорівна

 


Старша "А" група "Зірочка"

Вихователі: Назаренко Лариса Іванівна - середня спеціальна, педагогічне звання "вихователь-методист"
Чура Олена Валеріївна - середня спеціальна, педагогічне звання "вихователь-методист"

Помічник вихователя: Нєвєдрова Людмила Олександрівна

 


Старша "Б" група " Барвінок"

Вихователі: Приймак Наталія Миколаївна - середня спеціальна, педагогічне звання "вихователь-методист"
Кондратюк Ольга Степанівна - вища освіта, "спеціаліст
вищої категорії",педагогічне звання " вихователь-методист"
Помічник вихователя: Кулик Наталія Степанівна

 

 

 


Середня "В" група "Калинка"

Вихователі: Харіна Наталія Валеріївна - середня спеціальна,педагогічне звання " вихователь-методист"
Чернявська Олена Юріївна - середня спеціальна, педагогічне звання "вихователь-методист"
Помічник вихователя: Діденко Зоя Павлівна

 


ІІ молодша "А" група " Сонечко"
Вихователі: Архіпова Оксана Миколаївна - вища, "спеціаліст вищої категорії"

Макаренко Галина Вікторівна - вища, "спеціаліст другої категорії"
Помічник вихователя: Нестерцова Галина Юріївна

 

 


ІІ молодша "Б" група "Ромашка"

Вихователі: Мокрій Світлана Михайлівна - середня спеціальна, педагогічне звання "вихователь-методист"

Назаренко Марія Олександрівна -  вища освіта, спеціаліст другої категорії
Помічник вихователя: Кінаш Галина Василівна

 


ІІ молодша "В" група " Колобок"

Вихователі: Демідова Тетяна Анатоліївна - середня - спеціальна

Попова Тамара Павлівна - середня спеціальна освіта
Помічник вихователя: Комендант Світлана Петрівна